Event projekt

Oferta

Targi

Event, na którym warto być zauważonym

Każda z firm biorących udział w targach ma świadomość jak istotne dla osiągnięcia złożonych celów jest odpowiednio zaprojektowane i wyeksponowane stoisko. Warto zatem skorzystać z pomocy fachowców, którzy zajmują się kompleksową aranżacją przestrzeni targowej. Portfolio naszego doświadczenia w organizacji imprez targowych wypełnia nie tylko przygotowanie i aranżacja pojedynczych stoisk, lecz także współorganizowanie największych targów branżowych w regionie.

Jesteśmy przygotowani, aby wesprzeć Cię zarówno na etapie projektowania stoiska, jak i całego procesu realizacji. Z pomocą naszego zespołu, przy zastosowaniu bogatego zaplecza technicznego, możesz skupić się wyłącznie na stronie merytorycznej uczestnictwa w targach. Reszta należy do nas.

Efektywna organizacja to efektowna prezentacja

Punktem wyjścia jest przeanalizowanie i zaakceptowanie projektu. Następnie zajmujemy się budową stoiska, wykonaniem instalacji elektrycznej i oświetleniowej. Do dyspozycji mamy znakomite zestawy różnego rodzaju lamp, reflektorów, ruchomych głów, które w połączeniu z profesjonalnymi kratownicami sprawiają, że stoisko prezentuje się profesjonalnie i wyróżnia się spośród wszystkich pozostałych. W ramach wzmacniania identyfikacji wizualnej możemy wyświetlić na wybranej powierzchni logo Twojej firmy. Do naszych zadań należy również wyposażenie przestrzeni targowej w odpowiednie meble i niezbędne zaplecze.

Ogromne znaczenie dla prezentacji podczas targów ma wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, gwarantujących wyjątkową oprawę audiowizualną. Wśród naszych propozycji znajdziesz ekrany bezszwowe, LCD, LED oraz plazmowe. Jeśli do ekspozycji produktu lub prezentacji Twojej działalności konieczne jest nagłośnienie, zajmiemy się tym profesjonalnie. Nasze nowoczesne zaplecze techniczne to gwarancja niemal nieograniczonych możliwości.

Stoisko firmowe elegancko oświetlone i udekorowane na targach ślubnych.