Event projekt

Sprzęt

Zasilanie

Dlaczego oferujemy agregaty prądotwórcze? Bo każdy przygotowywany event traktujemy jako unikatowe i niepowtarzalne wydarzenie. Jubileuszu firmowego czy koncertu nie da się przecież powtórzyć w stu procentach. To właśnie wyjątkowa okazja, nadzwyczajna atmosfera i niecodzienne grono osób tworzy najlepsze wspomnienia. Jednak nawet najwspanialsza impreza może stać się koszmarem, gdy pojawi się nieoczekiwana awaria.

Jako organizator eventów rekomendujemy naszym klientom miejsca wyposażone w zapasowe źródła zasilania. Lubimy mieć wszystko pod kontrolą, żeby uchronić Ciebie i Twoich gości przed przykrymi niespodziankami. Dlatego nasze zaplecze sprzętowe, obok scen, oświetlenia i nagłośnienia na imprezy czy infrastruktury plenerowej, stanowią profesjonalne agregaty prądotwórcze renomowanych producentów: Atlas Copco, Honda i Endress Power.

Są to urządzenia trójfazowe o mocy od 25 do 65 kVA. Każde z nich jest wyposażone w wodoodporną obudowę i podwozie na kółkach. Dzięki temu możemy organizować imprezy plenerowe bez względu na miejsce wydarzeń i warunki atmosferyczne. Nasze agregaty są zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach, np. przy zmiennym a nawet granicznym obciążeniu, wysokiej temperaturze otoczenia czy dużej wilgotności powietrza. Ponadto działają bezawaryjnie i cicho, co jest szczególnie ważne z perspektywy organizacji eventów.

Mówiąc językiem technicznym zadaniem naszych agregatów prądotwórczych jest utrzymanie ciągłości dostaw energii na wypadek awarii. A tak zupełnie po ludzku – Twój spokój. Typ i moc generatora wybieramy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i wymogi eventu, który dla Ciebie organizujemy. Urządzenia dostarczamy na miejsce własnym transportem, wraz z dodatkowym zestawem przewodów i rozdzielni oraz – co najważniejsze – z obsługą.