Event projekt

Sprzęt

Urządzenia rekreacyjne

Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętów sportowo-rekreacyjnych, niezbędnych do realizacji fantastycznych imprez plenerowych. Amatorom wysokości proponujemy ścianki wspinaczkowe oraz mosty linowe i kolejki tyrolskie. Dla tych, którzy lubią jak świat staje na głowie mamy kule do zorbingu. W swojej ofercie uwzględniamy też miłośników ostrej jazdy – na nich czekają quady. Tym, którzy wolą bardziej stacjonarną rozrywkę służą plenerowe ogródki strzeleckie. Nic nie bawi uczestników plenerowych eventów bardziej niż dmuchane atrakcje dla dorosłych czyli bungy run, ring bokserski czy arena gladiatorów. Organizując eventy dla firm proponujemy również grupowe potyczki w formie wieloosobowych nart, biegu z rurą czy wyścigu w 3-osobowych spodniach. Z myślą o koneserach do oferty dodaliśmy dart oraz piłkarzyki stołowe czyli klasykę wszelkich relaksujących spotkań.

Realizacja imprez wymaga niekiedy zadbania o najmniejszych gości. Dla nich mamy dmuchańce: gigantyczną zjeżdżalnię oraz dmuchany zamek i suchy basen z kulkami. Dzieci bywają bardzo wymagające, dlatego chętnie wypełniamy im czas proponując stanowiska z animacją i watą cukrową, pokazy clownów, szczudlarzy, iluzjonistów, chemików i oczywiście – malując buzie.

To tylko niewielka część możliwości, jakie oferujemy przy organizacji eventów. Jesteśmy twórczy w swoich pomysłach i elastyczni w dostosowywaniu się do Twoich wymagań. Jako profesjonaliści priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo uczestników imprez plenerowych. Wszystkie nasze sprzęty są na bieżąco sprawdzane pod kątem sprawności oraz posiadają niezbędne atesty. Ponadto wykwalifikowana kadra instruktorów wspiera gości, aby każdy z nich czuł się bezpiecznie i mógł się w pełni zrelaksować.