Event projekt

Sprzęt

Sceny

Obsługa większych eventów takich, jak szkolenia, bankiety czy koncerty z udziałem gwiazd, wymaga profesjonalnego zaplecza, a podstawą, wokół której budowana jest scenografia niemal każdego wydarzenia, jest scena.

Proponujemy Ci modułowe podesty sceniczne, z których możemy szybko i bezpiecznie zbudować do 120 m2 powierzchni sceny na dowolne potrzeby. Posiadamy ponad 60 podestów w standardowych modułach o wymiarach 2m/1m i zwiększonej nośności 850kg/m2. W zależności od Twoich potrzeb możemy skonstruować również zadaszenie sceniczne nieodzowne do organizacji koncertów w plenerze. Każda z naszych konstrukcji posiada dokumentację techniczną – w tym wymagane atesty, certyfikaty oraz deklaracje zgodności wydane przez producenta.

Niezbędnym dodatkiem, pozwalającym zaaranżować scenę w hotelach, halach sportowych czy wielofunkcyjnych obiektach targowo-eventowych, są kratownice aluminiowe. Dysponujemy 200 mb kratownic typu Quadro 290 w odcinkach od 0,5m do 4m. W swojej ofercie posiadamy także łańcuchowe wyciągarki elektryczne, wciągniki ręczne oraz dużą ilość akcesoriów typu szekle, zawiesia, pasy, napinacze czy zbiorniki balastowe.

Nasze standardowe sceny plenerowe, podzielone ze względu na wielkość dachu, prezentują się następująco:


Mała scena 8m/4m

Dwuspadowe zadaszenie sceniczne o wymiarach 8,5 m/ 4,5 m – wysokość 6 m w kolorze czarnym. Powierzchnię sceny 32 m2 tworzy 16 podestów scenicznych o wymiarach 2 m/ 1 m i wysokości 60 cm. Konstrukcja zadaszenia, słupy oraz obwiednia wykonane są z kratownicy Quadrosystem 290. Scena wyposażona jest w 3 niepalne siatki ochronne 2 boczne oraz 1 na horyzoncie oraz schody boczne.


Średnia scena 8m/6m

Dwuspadowe zadaszenie sceniczne o wymiarach 8,5 m/ 6,5 m – wysokość 6,15 m w kolorze czarnym. Powierzchnię sceny 48 m2 tworzą 24 podesty sceniczne o wymiarach 2 m/ 1 m i regulowanej wysokości 90 – 160 cm. Konstrukcja zadaszenia, słupy oraz obwiednia wykonane są z kratownicy Quadrosystem 290. Scena wyposażona jest w tzw „wąsy boczne” do montażu nagłośnienia, 3 niepalne siatki ochronne 2 boczne oraz 1 na horyzoncie, 2 komplety schodów oraz barierki boczne i horyzontalne.


Duża scena 10m/10m

Dwuspadowe zadaszenie sceniczne o wymiarach 10,5 m/ 10,5 m – wysokość 8,5 m w kolorze czarnym. Powierzchnię sceny 100 m2 tworzy 50 podestów scenicznych o wymiarach 2 m/ 1 m i regulowanej wysokości 90 – 160 cm oraz zadaszony „wing” monitorowy 3m/3m. Konstrukcja zadaszenia, słupy oraz obwiednia wykonane są z kratownicy Quadrosystem 290. Scena wyposażona jest w wąsy frontowe do montażu nagłośnienia, dodatkową kratownicę oświetleniową, 3 niepalne siatki ochronne 2 boczne oraz 1 na horyzoncie, 2 komplety schodów, rampę załadowczą i barierki z 3 stron.