Event projekt

Oferta

Pikniki i festyny

Organizujemy zabawę dla dużych i małych

Na imprezach plenerowych takich jak festyn czy piknik wszystko jest ważne. Liczą się występy artystyczne, oferta gastronomiczna oraz atrakcje dla dorosłych i dzieci. Przygotowanie tego typu eventów to duże wyzwanie, któremu mieliśmy okazję bezbłędnie sprostać już kilkadziesiąt razy.

Nasza oferta sprzętowa dla imprez typu outdoor jest bardzo bogata. Podczas organizacji pikników i festynów oddajemy do Twojej dyspozycji scenę lub podest sceniczny dostosowany do wymogów wydarzenia oraz potrzeb występujących artystów. W zależności od wielkości terenu wyposażamy miejsce realizacji w precyzyjnie dopasowane nagłośnienie. Spełnia ono wymagania zarówno konferansjera, jak i wykonawców, będąc gwarancją dobrego kontaktu między prowadzącymi a publicznością. Całość profesjonalnej realizacji eventu dopełnia oświetlenie dostosowane do godziny wydarzenia, tworzące koncertowy klimat lub bajkową iluminację jako dodatkową atrakcję.

Na festynach równie ważna, co artystyczna jest część sportowo-rekreacyjna. Nasze zaplecze stanowią dmuchańce dla osób w każdym wieku, między innymi gigantyczna zjeżdżalnia, bungee run, ring gladiatorów, 8-metrowa ścianka wspinaczkowa, kula do zorbingu, labirynt, suchy basem z kulkami. Jeśli planujesz piknik firmowy możemy urozmaicić go o turniej działów czyli zmagania typu bieg w kilkuosobowych spodniach, bieg z rurą, „ludzkie piłkarzyki” i wiele innych.

Festyn to uczta dla duszy i ciała

Poza zapleczem estradowym i rozrywkowym zapewniamy również infrastrukturę niezbędną do zorganizowania plenerowej gastronomii. Nasza baza to kilkanaście namiotów o różnych wymiarach, drewniane stoły i ławy, dzięki którym jesteśmy w stanie wygodnie ugościć kilkaset osób, a także meble wypoczynkowe, szezlongi czy leżaki do stref typu chillout.

Niestraszne są nam wysokie wymagania, pogoda ani brak prądu. W skład naszego zaplecza technicznego wchodzą również różnej mocy agregaty prądotwórcze. W kwestii organizacji pikników i festynów jesteśmy niezawodni i samowystarczalni.

Wokalista zespołu hip hopowego daje koncert w trakcie festynu.