Event projekt

Oferta

Koncerty

Technika estradowa to nasza mocna strona

Od początku naszej działalności zorganizowaliśmy setki występów artystycznych i koncertów – zarówno plenerowych, jak i w halach, salach hotelowych czy restauracyjnych. Każde z tych miejsc prezentuje inny charakter i wymaga indywidualnego podejścia od strony technicznej.

Ważnym etapem naszej pracy jest odpowiedni dobór sceny, określenie jej parametrów, zaplanowanie właściwego, bezkolizyjnego montażu i demontażu, ocena warunków oraz możliwości technicznych w danym miejscu. Warto podkreślić, że każda z naszych konstrukcji posiada dokumentację techniczną, w tym wymagane atesty, certyfikaty, a także deklaracje zgodności wydane przez producenta.

Twój event zabrzmi i rozbłyśnie

Istotą koncertu jest dźwięk. Gwarantujemy jego najwyższą jakość. Nasi technicy bezbłędnie oceniają wymagania poszczególnych sal czy plenerów. Dokładnie analizują i realizują rider techniczny wykonawców. Spośród posiadanych przez nas zestawów nagłośnieniowych, zaproponujemy Tobie ten, który spełni absolutnie wszystkie wymogi.

Trudno sobie wyobrazić idealnie zorganizowany koncert bez odpowiedniego oświetlenia sceny, występujących artystów, a czasami również publiczności. Dziś wydarzenia muzyczne to prawdziwe wizualne spektakle – my jesteśmy ich twórcami i reżyserami. Na wyprawianych przez nas imprezach tworzymy przepiękne iluminacje na scenie, pozwalające na wykreowanie koncertowej świetlnej opowieści. Wszystko to realizujemy w oparciu o własny sprzęt, fachową wiedzę i nieograniczoną wyobraźnię.

Mieliśmy okazję pracować z najpopularniejszymi artystami polskiej sceny muzycznej. Każda grupa, zespół, wokalista ma indywidualne wymagania riderowe. Znamy ich potrzeby. Umiemy z nimi współpracować. Profesjonalny sprzęt sceniczny, oświetleniowy i nagłośnieniowy daje nam możliwość działania bez kompleksów, zaś indywidualne podejście do poszczególnych wydarzeń scenicznych stanowi gwarancję profesjonalnej realizacji koncertu.

Zadaszona scena plenerowa wraz ze sprzętem do nagłośnienia i oświetlenia przed koncertem.