Event projekt

Oferta

Kongresy, konferencje i szkolenia

Kreowanie eventów tworzy przestrzeń rozwoju

Kulturę biznesową umacniamy wyprawiając wydarzenia nie tylko o charakterze stricte rozrywkowym, lecz także te, które służą wymianie myśli, doświadczeń oraz samodoskonaleniu. Najlepszą formą realizacji tych celów są konferencje, kongresy i szkolenia. Prelekcje, prezentacje, panele dyskusyjne to bardziej sformalizowane, choć nie mniej twórcze przestrzenie dzielenia się wiedzą i opiniami. Z kolei szkolenia i warsztaty są efektywną i popularną formą pozyskiwania informacji, poszerzania horyzontów i podwyższania kwalifikacji. To jedne z najbardziej wzbogacających doświadczeń, pozwalające nawiązać kontakty i utrwalić istniejące już relacje.

Pracujemy z Tobą i dla Ciebie

Każde tego typu przedsięwzięcie ma swoją specyfikę. Wykorzystując nasze zaplecze sprzętowe oraz znajomość sektora HoReCa, tworzymy dla Ciebie odpowiednią koncepcję oraz oferujemy kompleksowe przygotowanie imprezy. Zajmujemy się całościową realizacją – począwszy od rezerwacji miejsca, przez opracowanie i przygotowanie materiałów konferencyjnych, zapewnienie niezbędnej infrastruktury, wyposażenie sprzętowe aż po jej przeprowadzenie. Służymy wsparciem w obsłudze gości przez cały czas trwania wydarzenia. Dzielimy się doświadczeniem i kontaktami przy doborze prelegentów i szkoleniowców z różnych branż. Ponadto organizujemy pełną obsługę hotelowo-cateringową oraz zapewniamy kompleksowe zaplecze techniczne.

Dysponujemy własną techniką sceny czyli nagłośnieniem, oświetleniem i podestami scenicznymi. Dodatkowo proponujemy multimedia i efekty oświetleniowe, dopasowane do charakteru spotkania, a także tworzymy dokumentację foto i video. Dostosowujemy nasz sposób działania do Twoich potrzeb. Razem stworzymy profesjonalną przestrzeń pełną inspiracji.

Publiczność ogląda wystąpienie prelegenta na szkoleniu.