Event projekt

Oferta

Koncerty

Organizujemy koncerty tak, że wszystko gra

Jeśli chcesz, aby relacje w Twojej firmie układały się jak z nut, sięgnij po nie tak popularną jak imprezy plenerowe, ale równie rozładowującą emocje formę rozrywki, jaką są koncerty. Nasze doświadczenie i zaplecze techniczne pozwalają na organizację zarówno niewielkich, jak i dużych imprez muzycznych. Tego typu wydarzenia przygotowujemy od podstaw aż po finał. Na wstępie analizujemy, który z zespołów całkowicie spełni Twoje oczekiwania. Następnie kontaktujemy się z wybraną gwiazdą, sprawdzamy ridery techniczne, rezerwujemy odpowiednie miejsce i podpisujemy umowę.

Obsługa techniczna i logistyczna na miarę gwiazd

W ramach organizacji imprezy możemy zająć się wydrukowaniem i dystrybucją zaproszeń lub biletów. W zależności od potrzeb, zabezpieczamy transport i noclegi dla zespołu. W dniu koncertu naszym głównym zadaniem jest budowa sceny, montaż nagłośnienia i oświetlenia. Ta praca, choć fizycznie wymagająca, to nasza pasja. Jesteśmy profesjonalistami – dbamy o to, by efekty tej pracy było doskonale widać i słychać. Osiągamy to dzięki doświadczonemu zespołowi techników sceny oraz niezawodnemu sprzętowi wysokiej klasy.

Dla naszych klientów zorganizowaliśmy wydarzenia z udziałem gwiazd, takich jak: Perfect, Lady Pank, Dżem, Kayah, Varius Manx, Stachursky, Feel, Ira, Ryszard Rynkowski, Krzysztof Krawczyk, Elektryczne Gitary, Papa D, Rafał Brzozowski, Dawid Kwiatkowski, Trubadurzy, Czerwone Gitary, Tercet Egzotyczny, Boys. Przygotowywaliśmy zaplecze występów wielu gwiazd kabaretowych, między innymi Kabaretu Koń Polski, Świerszczychrząszcz, Limo, Kabaretu Skeczów Męczących czy Tercet czyli Kwartet oraz solistów, takich jak Piotr Bałtroczyk, Ireneusz Krosny, Krzysztof Piasecki.

Plenerowa konstrukcja sceniczna na festiwalu Drums Fusion.