Event projekt

Oferta

Imprezy plenerowe

Jesteśmy otwarci na organizację imprez w plenerze

Nic tak nie orzeźwia relacji w firmie, jak event integracyjny na świeżym powietrzu. Wiemy gdzie i jak zorganizować zabawę, mamy kompletny sprzęt do jej przeprowadzenia i sami bawimy się tym, co robimy. Dlatego nasze imprezy plenerowe są nietuzinkowe, wyzwalają w gościach potencjał twórczy i przełamują rutynę. Do ich organizacji podchodzimy kompleksowo. Przed przygotowaniem propozycji weryfikujemy miejsce, przeprowadzamy wizję lokalną terenu, sprawdzamy infrastrukturę. Ostateczny kształt oferty zawsze jest wypadkową naszego doświadczenia oraz Twoich oczekiwań.

Jako że sami dbamy o dobre relacje, utrzymujemy kontakty z artystami, którzy mogą uatrakcyjnić plenerowe spotkanie. Są wśród nich znani wokaliści i zespoły muzyczne, a także lokalni wykonawcy. Współpracujemy z zespołami tanecznymi, magikami, kabaretami, teatrami, animatorami.

Imprezy robimy na fest

W przypadku organizacji pikników i festynów naszym atutem jest zaplecze sprzętowe. Podczas imprez plenerowych wykorzystujemy własne sceny, nagłośnienie i oświetlenie. Dysponujemy kilkunastoma profesjonalnymi namiotami o różnych wymiarach i ich piknikowym wyposażeniem. Udostępniamy też dmuchańce dla dzieci i dorosłych oraz mniejszy sprzęt umożliwiający zorganizowanie różnego rodzaju zabaw i konkursów.

Dopełnieniem pozytywnych emocji płynących z twórczej rywalizacji w terenie jest wspólny posiłek. Może to być grill, stół szwedzki czy biesiadny. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby w plenerze znalazły się eleganckie stoły z obrusami i porcelanową zastawą. Zadbamy również o znakomite, odpowiednie do okazji, menu i obsługę kelnerską. Dzięki tak zorganizowanej imprezie apetyt na cenny wspólny czas z pewnością zostanie zaspokojony.

Pojedynek na dmuchanym ringu bokserskim w trakcie pikniku.