Event projekt

Oferta

Imprezy integracyjne

Chcesz zadbać o pracowników? Zrób imprezę integracyjną!

Dobre relacje między pracownikami są gwarancją sukcesu firmy. Najlepszym sposobem na zadbanie o atmosferę w zespole jest zorganizowanie ciekawego i porywającego eventu integracyjnego. Od tego, jak zostanie on zaplanowany i jak przebiegnie zależy, czy uczestnicy otrzymają potrzebny zastrzyk energii i emocji, czy uda im się rozładować napięcie i nawiązać współpracę. Dobrze przygotowana impreza lub wyjazd przekłada się na skuteczną komunikację zespołową, wzrost satysfakcji z pracy, zmniejszenie rotacji kadry – jest sukcesem zarówno pracowników, jak i szefów firm. To także nasz sukces.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zależy nam, by poznać jego potrzeby, dowiedzieć się, dla kogo i po co ma odbyć się dane wydarzenie, jaki ewentualny problem chce rozwiązać, jakie wartości chce wyeksponować. Dzięki takiemu podejściu scenariusz spotkania będzie odpowiadał preferencjom uczestników i pozwoli osiągnąć założone cele.

Elastyczność – podstawa sukcesu i dobrej zabawy

Realizujemy imprezy integracyjne zarówno o charakterze indoor, jak i outdoor. Może to być tematyczny bal w hotelowej restauracji z szeregiem niecodziennych zadań lub wypad nad jezioro z noclegiem w pensjonacie i kilkugodzinnym wspólnym wykonywaniem ekstremalnych misji na świeżym powietrzu. Propozycje integracyjne możemy wpleść w szkolenie lub konferencję albo urozmaicić nimi spotkanie wigilijne, bankiet czy galę z okazji jubileuszu firmy. Nasze zaplecze to nie tylko doskonały sprzęt techniczny (sceny, nagłośnienie, oświetlenie), ale i rewelacyjnie dobrany zespół doświadczonych, uciekających od rutyny ludzi: konferansjerów, animatorów, trenerów, instruktorów, scenografów. Nasze portfolio firmowych eventów tematycznych obejmuje m.in.: „Oscary 2016″, „10 w skali Beauforta”, „ABBA i Boney M”, „Rewia Stage Show”, „Komiczna Noc – satyra i śmiech”, „Duch Michaela Jacksona”, „Góry i górale”, „Noc magii i iluzji”, „ PRL w klimacie DISCO”, „Wieczór z Gwiazdami – Karaoke Night”.

Wyścig w trakcie firmowej imprezy integracyjnej w plenerze.