Event projekt

Oferta

Imprezy (Indoor)

Ty wiesz co – my wiemy jak

Wiedza techniczna jest niezbędna, by przełożyć wizję na realne warunki, jakimi dysponujemy w miejscu eventu. Tę wiedzę zdobywaliśmy organizując imprezy w hotelach, restauracjach, halach, ale też uczestnicząc w szkoleniach producentów sprzętu, który znajduje się w naszej ofercie. Punktem wyjścia, na którym wszystko się opiera, jest scena. Wykorzystując nasze zaplecze techniczne, dopasowujemy rodzaj sceny, wybieramy najlepszą lokalizację, zajmujemy się montażem i demontażem konstrukcji.

Światło i dźwięk – podstawa organizacji dobrego show

Perfekcję realizacji scenicznej dopełnia nagłośnienie. Wiemy, jakie wymagania trzeba spełnić, aby w danym miejscu charakteryzowało się ono doskonałą jakością. Nasze systemy nagłośnieniowe oraz konsolety dają realizatorom wiele możliwości, a pracujący z nami zespół techniczny potrafi znakomicie zgrać wszystkie ich parametry.

Podobnie jest z oświetleniem. Wyspecjalizowana kadra w szczegółach dopracowuje każdy punkt na scenie oraz każde miejsce wymagające dodatkowej iluminacji. Potrafimy dopasować wszystko tak, by dźwięk rozchodził się idealnie, a światło wydobyło największe atuty miejsca, korzystnie przedstawiło gości czy wspaniale prezentowało się na fotografii. Znamy się nie tylko na sprzęcie, ale też na zjawiskach takich jak magia światła. Używając jego odpowiedniej barwy, tonu i natężenia tworzymy zachwycający efekt świetlnej dekoracji. W ten sposób stylizujemy wnętrza, podkreślamy nastrój i wprowadzamy niecodzienny klimat. Nasze zaplecze techniczne pozwala na zmianę oświetlenia nawet w najbardziej wymagającym miejscu typu hala produkcyjna.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu eventów o różnym charakterze. W oparciu o własny sprzęt jesteśmy w stanie perfekcyjnie przeprowadzić każdą imprezę. Odpowiednie dopasowanie zaplecza technicznego gwarantuje, że wszystko przebiegnie spójnie, bez zbędnych opóźnień, nieplanowanych przerw i potknięć.

Testy sprzętu do nagłośnienia na tle sceny w hali przed imprezą firmową.