Event projekt

Oferta

Prywatne eventy okolicznościowe

Organizacja eventów to radość życia na co dzień i od święta

Świętowanie wyróżnia człowieka spośród wszystkich istot. Szczególnie ważną częścią celebracji życia są spotkania z najbliższymi. To one pozwalają nam zachować zdrową równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Wyprawienie imprezy okolicznościowej stanowi idealną okazję do dzielenia pozytywnych emocji, wzmacniania więzi, tworzenia wspólnego systemu wartości i budowania historii rodziny czy przyjaciół.

Ty tworzysz koncepcję – my realizujemy wydarzenie

Jubileusze, urodziny, wesela to wydarzenia, które muszą się udać, bo nigdy więcej nie powtórzą się w stu procentach. Dlatego zajmują one specjalne miejsce w spektrum naszych działań. Przy organizowaniu tego typu eventów szczególnie mocno wsłuchujemy się w Twoje potrzeby. Zależy nam, by wszystko, co proponujemy było zgodne z Twoim gustem. Jeśli jesteś niezdecydowany – wesprzemy Cię radą i doświadczeniem. Zawsze przygotowujemy kreatywny, dopasowany do wydarzenia koncept. Na początku proponujemy odpowiednie miejsce, spełniające ustalone standardy. Następnie przygotowujemy nietuzinkowy scenariusz eventu i atrakcje, w które angażujemy cały nasz sprzęt. I wreszcie dbamy, aby atmosfera spotkania była na najwyższym poziomie od początku do samego końca.

Zgodnie z Twoim życzeniem realizujemy dowolną imprezę – także tematyczną. Zapraszamy profesjonalnych konferansjerów, aktorów, tancerzy, zespoły muzyczne. Dbamy o odpowiednią oprawę techniczną, w tym dekorację świetlną. Nasze portfolio prywatnych eventów obejmuje m.in.: „Różowe lata 70-te”, „Legendy PRL” czy „Kac Vegas w Bydgoszczy”.

Młoda para stoi przy udekorowanym stole w klimatycznie oświetlonej sali weselnej.